درباره ما

کلینیک پوست و موی اسمان  از سال 95 مشغول فعالیت در زمینه خدمات زیبایی است. این مجموعه بیش از 6 سال قبل توسط دکتر رضا نیکو ، بنیانگذار مجموعه، راه اندازی شد.

در آغاز کار فعالیت مجموعه ی مطب محدود به خدمات ویزیت و لیزر موهای زائد بود. به مرور زمان خدمات بیشتری مانند جوانسازی پوست، لیزر مو کاشت مو و ابرو با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه ها به فعالیت های مطب اضافه شد. کلینیک پوست و موی اسمان  امروز به عنوان مجهزترین کلینیک پوست و موی تهران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است.

تا به امروز کلینیک پوست و موی اسمان  با بیش از ۵۰ پزشک متخصص پوست و مو همکاری داشته است. این همکاری با هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه ی خدماتی با کیفیت صورت گرفته.

طی مدت فعالیت، مجموعه ی اسمان  چالش هایی هم داشته است. دعوت از پزشک های حاذق و تحصیل کرده در دانشگاه های ایران و آمریکا همزمان با تعیین قیمت های مناسب برای مشتریان یکی از چالش هایی بود که مجموعه با آن روبرو بود.

انتخاب محل مناسب برای کلینیک پوست و موی اسمان  نیز چالش های خود را داشت. محل کلینیک باید به نحوی انتخاب میشد که دسترسی آن برای مشتریان راحت باشد، از طرفی ای محل باید ویژگی های مورد نظر مراجع ذیصلاح وزارت بهداشت را نیز شامل میشد.

موقعیت مناسب، تنوع تجهیزات و تکنولوژی مدرن، و خدمات قابل اطمینان این مرکز توانسته است متخصصین پوست و جراحی بسیاری را به خود جلب کرده که در حال حاضر با این مرکز همکاری دارند. امکان دسترسی و مشاوره با این متخصصین و اساتید برجسته پوست کشور این امکان را فراهم می سازد تا صحیح ترین روش های درمانی در این مرکز انجام شود.

چالش دیگری که راه اندازی کلینیک اسمان  با آن روبرو بود، دریافت مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت در زمینه خدمات پزشکی و زیبایی بود. کلینیک فوق تخصصی کاشت مو اسمان  از قدیمی ترین مراکز پوست و مو در تهران بوده و با مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تاسیس گردیده است.

اسمان  با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با متخصصین مجرب و کارآمد و پرسنل دوره دیده در کلیه زمینه های مربوط به کاشت مو و ابرو، جوانسازی و پاکسازی پوست، لیزر موهای زائد و جراحی های زیبایی، تجربیات موفقییت آمیزی در کارنامه ی فعالیت خود ثبت کرده است. در طی فعالیت 6  ساله خود، اسمان  به دنبال بهترین و برترین تکنیک های موجود بوده که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا می باشند.

آدرس مراکز در تهران بخش لیزر موهای زائد

آدرس مراکز در تهران بخش لیزر موهای زائد
غرب تهران
صادقیه
02144131944
غرب تهران
گیشا
02188231608
09901788895
شمال تهران
سعادتآباد
09103303620
شمال تهران
شریعتی
09126092544