سیستم های خنک کننده پیشرفته، عامل تعیین کننده در افزایش محبوبیت لیزر رفع موهای زائد دایود با هندپیس SHR

نسل جدید لیزرهای دایود کاملا متحول شده اند. پیشرفت تکنولوژی این لیزر موهای زائد در سال 2016 و همچنین کارایی بالای دایود یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این لیزرهای رفع موهای زائد در دنیا بوده است. 

میزان نفوذ بالای لیزر دایود و همچنین میزان جذب ملانین در این طول موج، این لیزر را در ردیف یکی از مناسب ترین انتخاب ها جهت رفع موهای زائد قرار داده است. در هنگام درمانهای لیزری، سیستم های خنک کننده مناسب نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسیب های حرارتی، موجب افزایش سرعت درمان می شوند .سازندگان دایود با تکمیل و پیشرفت تکنولوژی دایود، این لیزر رفع موهای زائد را در سال 2016 به گزینه ای کاملا مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن تبدیل کرده است.

لیزر دایود با بکارگیری سیستم خنک کننده تماسی در هندپیس و همچنین هندپیس خنک کننده مجزا این امکان را فراهم می سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دمای -5 زیر صفرخنک ساخته و بدین ترتیب امکان اعمال توان های بالاتر لیزر بدون سوختگی و درد فراهم می گردد. این سیستم در دایود 2016 به بهترین شکل صورت می گیرد.

اما چند مورد دیگر از مزایای دایود:

*این دستگاه قادر به تولید و تخلیه انرژی بسیار موثر به میزان 20 شات در ثانیه است

*هدف به صورت رگباری تحت  و شات – شات مورد اثابت قرار میگیرد.

*به هیچ وجه دردی در این روش وجود نخواهد داشت و مهم ترین مسئله ماندگاری همیشگی رفع موهای زائد با لیزر است که به کمک آن می توان برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شد